Caroliny Herrery chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta urodzona w Wenezueli projektantka mody założyła swoją firmę w 1980 roku. Na początku firma specjalizowała się tylko w projektowaniu ubrań. Z czasem Carolina Herrera powiększyła swoją ofertę, która teraz obejmuje również perfumy.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfumy od Caroliny Herrery cechuje latynoski wdzięk i niespożyta energia. To właśnie te właściwości wyróżniają je na tle konkurencji. Dobrym przykładem tej energii i uwodzicielskiego wdzięku jest kompozycja dla kobiet 212 Sexy. Jak sama nazwa wskazuje perfumy nie zamierzają być miałką i łatwą do zapomnienia kompozycją. Carolina Herrera 212 Sexy to perfumy wykonane na bazie następujących nut zapachowych: różowy pieprz, bergamota, cytrusy (nuty głowy), geranium i gardenia (nuty serca), piżma, wanilia i drzewo sandałowca (nuty podstawy).

Użycie tych składników zapewnia harmonijnie wyważone połączenie subtelności ze energią. W przypadku perfum Carolina Herrera 212 Sexy najważniejsze jest podkreślenie zmysłowości, która atakuje nos z chwilą gdy otworzymy różowy flakon. Wykonany z matowego metalu i szkła, w kolorze delikatnego różu kryje on w sobie perfumy, które idealnie sprawdzą się na randkę lub na sylwestrową imprezę. Carolina Herrera 212 Sexy to propozycja dla Pań, które chcą przyciągać w subtelny sposób uwagę mężczyzn.

Odkryj w sobie uwodzicielkę!

Sprawdź Carolina Herrera na multiperfumeria.pl. Zapraszamy!