Yves Saint Laurent to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Francuzki potentat to synonim elegancji i najwyższej jakości. L’Homme Libre to trzeci zapach z serii L’Homme. Perfumy swoją twarzą firmuje Benjamin Millepied, który był głównym choreografem filmu „Czarny Łabędź”. Benjamin Millepied jest prywatnie partnerem Natalie Portman, aktorki grającej główną rolę w najnowszym filmie Aronofsky’ego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Co do samego zapachu to L’Homme Libre jest propozycją skierowaną do młodych i pewnych siebie mężczyzn. Sama nazwa „Libre” (czyli „Wolny”) nie została wybrana przypadkiem. Według słów prezesa Yves Saint Laurent Renaud de Lesquen „wolność jest zaraźliwa i wszyscy musimy się uwolnić”. To hasło dokładnie pokazuje co było celem projektantów podczas tworzenia tej kompozycji. Chodziło przede wszystkim o perfumy, które potrafią zamknąć w sobie uczucie wolności i nieskrępowania.

Kompozycja została stworzona przy użyciu nut różowego pieprzu, anyżku gwieździstego, nuty skóry i akordów bazylii. Ubrano ją zaś w elektryzujący flakon w kolorze indygo. Nakrętka flakonu jest przezroczysta i ma kształt sześcianu.

Prawdziwie elektryzujący prezent na nadchodzące święta!

Sprawdź L’Homme Libre na Multiperfumeria.pl