Kenzo jest firmą założoną przez japońskiego projektanta Kenzo Takadę. Marka zadebiutowała w 1964 roku. Jej bogata historia wypełniona jest perfumami, które na stałe wpisały się do krajobrazu świata zapachów. Jedną z takich kompozycji jest L’Eau par Kenzo pour Homme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Perfumy zadebiutowały na rynku w 1999 roku. Są to perfumy dla mężczyzn, które cechuje charakterystyczny cytrusowo-wodny aromat. To właśnie on sprawia, że wyróżnikiem tej kompozycji jest delikatna świeżość.

Pozostałe nuty zapachowe to liść lotosu, mięta, zielony pieprz oraz yuzu (tworzą nuty serca). Lilia wodna, piżmo i drzewo różane tworzą z kolei nuty podstawy. Taka konstelacja aromatów zaowocowała zapachem, który ma w sobie z jednej strony dużo bezpośredniego wdzięku, a z drugiej strony cechuje się delikatnym wycofaniem. Twórca L’Eau par Kenzo Olivier Cresp zdecydował się na takie połączenie dlatego, że zależało mu na tym, aby te perfumy były umiejętnym i harmonijnym połączeniem energii i spokoju.

L’Eau par Kenzo pour Homme wpisuje się w krąg odświeżających zapachów, które znakomicie sprawdzają się na co dzień. Są one skierowane dla aktywnego mężczyzny szukającego pośredniej drogi między pobudzającym orzeźwieniem a subtelnością.

Wypośrodkowane pomiędzy falą orzeźwienia a subtelną, nienachalną obecnością – takie są perfumy L’Eau par Kenzo.

Wydaje Ci się, że to zestawienie jest odpowiednie dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o perfumach klikając tutaj