Paco Rabbane to słynna na całym świecie marka, która powstała w 1966 roku. Pierwszym dziełem twórcy tej marki, czyli samego Paco Rabbane była kolekcja mody. Bardzo szybko postanowił on jednak popróbować swoich sił w tworzeniu zapachów dla kobiet i mężczyzn. Już w 3 lata później, w roku 1969, powstała pierwsza kompozycja zapachowa sygnowana nazwą Paco Rabbane. Od tego czasu firma wsławiła się stworzeniem wielu znakomitych zapachów spośród których warto wspomnieć o Lady Million czy omawianym przez nas dzisiaj Black XS For Men.

Black XS

Proponowany przez nas zapach jest nową odsłoną Paco Rabbane Black XS. Pierwsza wersja debiutowała w 1993 roku.

Perfumy powstały z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach.  Ich swoista dynamika i zaskakująca nieprzewidywalność to rezultat użycia takich nut jak cynamon, kardamon, heban oraz amber. Po otwarciu flakonu nasz nos uderza intrygujący amalgamat limonki i szałwi. Wszystkie wspomniane nuty tworzą jednoznacznie pociągającą całość, która pozwala się cieszyć dobrym samopoczuciem przez cały dzień.

 

W tym tygodniu Paco Rabbane Black XS jest dostępny w zestawie upominkowym z żelem pod prysznic.

Jeśli Twój partner obchodzi urodziny bądź imieniny albo po prostu chcesz mu sprawić wakacyjny prezent to zapraszamy po więcej informacji tutaj