Salvador Dali to najlepiej rozpoznawana twarz surrealizmu. Artysta niepokorny i ekscentryczny, który nie stronił nigdy od ekstrawaganckich zachowań. Czy perfumy sygnowane jego nazwiskiem też takie są?

Sea & Sun in Cadaques to kompozycja stworzona z myślą o młodych kobietach, które cenią sobie poczucie wolności. Nie da się ukryć, że Salvador Dali był wielkim miłośnikiem wolności i stąd też ten zapach jak najbardziej oddaje jego charakter. Nazwa perfum to nie przypadkowe zestawienie słów, ale nawiązanie do życia słynnego malarza. Cadaques to małe miasteczko  na Costa Brava. To właśnie tam Salvador Dali spędził wiele lat swojego życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sam zapach jest ubrany w klasycznie skrojony flakon. Przezroczyste odbijające promienie słoneczne opakowanie przebija gdzieniegdzie delikatnym błękitem, co sugeruje, że perfumy powstały z myślą o letniej porze. Perfumy Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques to świeżość wypełniona wodnymi, kwiatowymi i owocowymi nutami.

Wydaje się, że zapach powstał specjalnie z myślą o śródziemnomorskiej pogodzie, ale patrząc na tegoroczne polskie lato wcale nie trzeba wybierać się do Hiszpanii, aby zaznać jej namiastki. Sea & Sun in Cadaques to idealny towarzysz pięknej pogody, który zawsze pozwala się czuć świeżo i pewnie siebie.