O Britney Spears słyszały niemal wszystkie nastolatki. Britney pojawiła się na scenie muzycznej w 1998 roku i jest obecna na niej do dnia dzisiejszego. Jej kariera obfitowała w sukcesy i porażki, zarówno na polu muzycznym jak i osobistym. Jej fani byli świadkami jej załapania psychicznego oraz pokonania kryzysu. Britney może nie przeszła radykalnej metamorfozy, ale nieco dojrzała, została matką i w 2009 roku wróciła na listy przebojów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z jej powrotem na scenę muzyczną, na rynku kosmetycznym pojawiły się perfumy sygnowane jej nazwiskiem Britney Spears Hidden Fantasy. Zapach ten nawiązuje do perfum Britney Spears ‘Fantasy’ z 2005 roku.

Perfumy są mieszaniną owocowo – kwiatową. Podstawową nutą jest wiśnia, do której dokomponowano zapach wanilii, słodkiej pomarańczy, mandarynki i grejpfruta. Do nut owocowych dodano jaśmin, goździk, lilię, sandałowiec oraz bursztyn i piżmo. Połączenie wszystkich wymienionych składników dało niezwykle ciepły i prowokujący zapach, grzeczny, ale nie do końca, niewinny, ale tylko pozornie, kokieteryjny, a także zmysłowy. Perfumy te, nie pretendują do bycia “grzecznymi” jak i ich właścicielka, która tylko przez chwilę była dziewczynką z Klubu Mickey Mouse.

Zapach Britney Spears Hidden Fantasy mieści w sobie sprzeczności, które decydują o jego sile uwodzenia.