W tym tygodniu naszą propozycją dla Pań są perfumy Kenzo Jungle.

Oto powody dla których naszym zdaniem warto zainteresować się tym zapachem:


Po pierwsze  – PRESTIŻ

Kenzo cieszy się uznaniem na świecie od ponad 20 lat. Do tej pory marka wyrobiła sobie niesamowitą renomę i jest wymieniana obok takich producentów perfum jak Armani czy Gucci. Najwyższa jakość, klasyczna elegancja oraz troska o wymagające gusta klientek to znaki firmowe Kenzo.

Zapach Kenzo Jungle powstał w 1996 roku. Od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet z różnych zakątków świata. Oryginalna i łatwo rozpoznawalna kompozycja Kenzo Jungle jest znakiem przynależności do grona wybranych, miłośniczek dobrego smaku.

 

Po drugie – JAKOŚĆ

Perfumy Kenzo Jungle są sztandarowym przykładem dbałości o najwyższą jakość. Kompozycja jest subtelnym połączeniem dwóch motywów przewodnich jakimi są natura i kwiat.

Kenzo Jungle to korzenno-kwiatowy zapach, który powstał z połączenia takich nut jak mandarynka, kardamon, kminek, mango czy ylang-ylang.

 

Po trzecie – DIZAJN

Flakon Kenzo Jungle to przykład piękna zaklętego w detalu. Jeden oryginalny element zmienia tutaj wszystko. Jest nim mały słoń z podniesioną trąbą (znak szczęścia), który idealnie uzupełnia klasycznie skrojony flakon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kenzo Jungle to najwyższa półka światowych perfum.

Kenzo Jungle to synonim świetnego gustu.


Więcej szczegółów dotyczących Kenzo Jungle znajdziesz na MultiPerfumeria.pl