Giorgio Armani Acqua di Gio to zdobywca nagrody FiFi. Specjaliści nazywają nagrodę FiFi perfumowym odpowiednikiem Oskarów. Perfumy dla mężczyzn o nazwie Acqua di Gio zostały nią wyróżnione w 1998 roku. Kompozycja Giorgio Armani’ego zwyciężyła w kategorii najlepszy zapach niszowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Te rekomendacje świadczą same za siebie. Bez wątpienia mamy do czynienia z zapachem wyjątkowym, który ceniony jest na całym świecie nie tylko przez specjalistów, ale także klientów. Acqua di Gio ma w sobie lekkość i świeżość. Jest jak bryza morska złagodzona połączeniem nut owocowych i kwiatowych. Jak przystało na męski zapach z najwyższej półki Acqua di Gio daje nam tak upragnione orzeźwienie i poczucie swobody. Jest w nim również sporo energii dzięki której czujemy się dużo pewniej w codziennych sytuacjach oraz podczas wyjątkowych okazji.

Warto również wspomnieć o spokojnym, klasycznym flakonie, który wcale nie kusi nas efektownym wyglądem. Dlaczego? Bo nie musi. Jakość i efekt Acqua di Gio nie potrzebują dodatkowej oprawy. Tradycyjny, nie rzucający się w oczy flakon przedkłada nad efektowność dyskrecję, której tak często brakuje współczesnym perfumom.

 

Więcej o Acqua di Gio na MultiPerfumeria.pl