Hugo Boss to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Najczęściej kojarzymy ją z zapachami dla mężczyzn. Hugo Boss nie ogranicza się jednak jedynie to propozycji skierowanych do panów. Jego oferta jest również pełna produktów stworzonych dla kobiet. Jak przystało na markę o najwyższej światowej renomie kiedy Hugo Boss zabiera się za coś możemy być pewni, że będzie to wydarzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hugo Boss Femme L’Eau Fraiche to perfumy dla kobiet, które zadebiutowały w 2009 roku. Tym zapachem niemiecki producent perfum chce zaznaczyć jeszcze silniej swoją pozycję na rynku perfum damskich. W wizji twórców z firmy Hugo Boss współczesna kobieta jest pewna siebie i zdecydowana. Femme L’Eau Fraiche to nie są jednak perfumy drapieżne i wyzywające. Dużo bardziej pasują do nich takie określenia jak lekkość, relaks, delikatność czy naturalność. Sam zapach powstał z połączenia wielu nut (mandarynka, frezja, porzeczka itd.) i można go określić jako kwiatowo-owocowy. Delikatność tego zapachu jest również wyrażona przez klasyczny owalny flakon o lekkim jasnoróżowym odcieniu.

Jaki jest więc związek między pewnością siebie i zdecydowaniem a lekkością i efemerycznością jaką niewątpliwie roztaczają perfumy Femme L’Eau Fraiche? Według Hugo Bossa tylko pewność siebie pozwala na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi.

Kiedy znamy swoją wartość możemy pozwolić sobie na relaks i rozluźnienie.

Dla jakiej kobiet skierowany jest więc ten zapach?

 

Po więcej szczegółów zapraszamy  MultiPerfumeria.pl