Orientalno-roślinna kompozycja Calvina Kleina o nazwie Contradiction miała swoją premierę w 1998 roku. Jest to zapach, który powstał z myślą o wszystkich kobietach. Może się wydawać, że taki adres jest słabo sprecyzowany i zbyt ogólny w związku z czym całe przedsięwzięcie okaże się niepowodzeniem.


Popularność zapachu Calvin Klein Contradiction w przeciągu ostatnich 13 lat dowodzi jednak czegoś zupełnie innego. Perfumy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kobiet na całym świecie. Skąd taki sukces? Dlaczego jest odwrotnie niż moglibyśmy się spodziewać?

Przede wszystkim twórcy perfum Contradiction przy jego tworzeniu postawili na kontrast różnych nut. To właśnie ten kontrast lub jak kto woli sprzeczność (contradiction to po angielsku właśnie „sprzeczność”) jest źródłem sukcesu kompozycji. Kontrastowa natura tych perfum jest misterna i skomplikowana. W ten sposób ma za zadanie odzwierciedlać kobiecość w jej wszystkich wymiarach począwszy od delikatności i wdzięku a skończywszy na drapieżności, zmysłowości i tajemniczej nieprzewidywalności.

Perfumy Calvin Klein Contradiction są takie jak każda kobieta: wielowymiarowe, skomplikowane i nie dające się łatwo opisać.

Więcej o tym wyjątkowym zapachu możesz się dowiedzieć na stronie MultiPerfumeria.pl