Dolce&Gabbana Kategoria

Świąteczny prezent dla mężczyzny.
 
Dolce & Gabbana The One
The One to zapach nowoczesnego mężczyzny, który chce wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Kompozycja stworzona przez Dolce & Gabbana to harmonijne połączenie nut  drzewno-tytoniowych. Z chwilą otwarcia flakonu nasz nos atakują nuty bazylii, kolendry i grejpfruta by następnie ustąpić miejsca nutom kardamonu, kwiatu pomarańczy i imbiru.
Po więcej [...]

Dolce & Gabbana The One Gentleman

In: Dolce&Gabbana

Kompozycja The One Gentleman jest dowodem na to, że wariacja na temat klasycznego zapachu niekoniecznie musi być w jego cieniu. The One Gentleman pokazuje, że może być wręcz odwrotnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak przystało na wariację stworzoną na kanwie oryginalnej kompozycji ogólny zarys jest ten sam. Podkreślono jednak znaczenie klasycznej gry jaką prowadzą ze sobą wanilia i paczula. [...]

Dolce & Gabbana Rose The One

In: Dolce&Gabbana

Prezent na Dzień Matki
Propozycja 4

Perfumy Rose The One łączą współczesną klasykę i elegancję. Są subtelne, nieśmiałe i nieco zachowawcze. Nie narzucają się intensywnością, raczej sugerują swoją kwiatowo-romantyczną nutę.

Zapach otwiera połączenie różowego grejpfruta, bułgarskiej róży, czarnej porzeczki i  konwalii, przechodzi do nut peonii, białej lilii, liczi, aby później ujawnić nuty [...]

Dolce & Gabbana L’Eau The One

In: Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana przedstawiło nową wersję swojego zapachu The One. L’Eau The One to woda toaletowa charakteryzują się świeżością i lekkością.
Twórcą zapachu jest Jean – Baptiste Mondino. Przy kreacji L’Eau The One zdecydował się on na użycie następujących nut: brzoskwinia, bergamotka, mandarynka, liczi, konwalia oraz jaśmin. Użył także ambry, piżma i śliwki.

Zapach L’Eau The [...]