Jean Paul Gaultier Kategoria

Tym razem wybraliśmy dwa zestawy upominkowe dla mężczyzn.

Zestaw upominkowy Calvin Klein Free
Calvin Klein Free to propozycja dla nowoczesnego mężczyzny, który ceni sobie wolny czas i wie jak go wykorzystać. Te perfumy zostały stworzone po to, aby towarzyszyć w chwilach relaksu. Jeśli twoja dewiza brzmi „carpe diem‘ (czyli, chwytaj dzień) to Calvin Klein Free będzie idealnym [...]

Zapachowy gadżet

In: Jean Paul Gaultier, Specjalne

Le Male Pendrive to świetny gadżet dzięki któremu podczas pracy przy komputerze poczujemy legendarne perfumy dla mężczyzn stworzone przez Jean-Paul Gautier.

Pendrive, który wyglądem przypomina oryginalny kształtu flakonu, wystarczy włożyć do gniazda USB. Ciepło wydzielane przez komputer sprawi, że wokół nas w bardzo szybkim czasie zacznie roznosić się słynna kompozycja Le Male.
Pomysł jest znakomity. Miejmy [...]

Le Male

In: Jean Paul Gaultier

La Male to pierwszy zapach dla mężczyzn stworzony przez Jean Paul Gaultier.  Swoją premierę miał w 1995 roku. Słowem, które najlepiej oddaje specyfikę tego zapachu jest „ekstrawagancja”. Bo jak inaczej określić połączenie surowej męskości z wysmakowaną elegancją. Takie zestawienie jest rzadkością i dlatego też jest tak bardzo awangardowym krokiem ze stron Jean Paul Gaultiera.

Perfumy powstały [...]