Yves Saint Laurent Kategoria

YSL L’Homme Libre

In: Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Francuzki potentat to synonim elegancji i najwyższej jakości. L’Homme Libre to trzeci zapach z serii L’Homme. Perfumy swoją twarzą firmuje Benjamin Millepied, który był głównym choreografem filmu „Czarny Łabędź”. Benjamin Millepied jest prywatnie partnerem Natalie Portman, aktorki grającej główną rolę w najnowszym filmie Aronofsky’ego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co do [...]

Yves Saint Laurent Jazz

In: Yves Saint Laurent

Perfumy Jazz to jeden z najlepiej rozpoznawanych zapachów męskich na świecie. Kompozycja miała swoją premierę w drugiej połowie lat 80. Od tamtej pory perfumy cieszą się bardzo dużym uznaniem i należą do najlepszych i wręcz kultowych zapachów marki Yves Saint Laurent.

Na tę męską kompozycję składają się takie nuty jak kolendra, gałka muszkatołowa, jaśmin, lawenda, kora [...]

Rive Gauche

In: Yves Saint Laurent

Zapach Rive Gauche stworzony przez Yves Saint Laurent zabiera nas do Paryża. Rive Gauche, czyli po polsku ‘lewy brzeg’ to tradycyjna nazwa dzielnic położonych na południu stolicy Francji. Rive Gauche jest miejscem legendarnych i kultowym. To tutaj znajdowały się najsłynniejsze paryskie kluby. W tym miejscu mieszkali najwięksi malarze, pisarze oraz poeci tacy jak Pablo Picasso, [...]

Yves Saint Laurent L’Homme

In: Yves Saint Laurent

Wyrafinowana prostota połączona z elegancją i świeżością jest doskonałym przepisem na udaną, odświeżoną klasykę. Podobnie jest z perfumami L’Homme marki Yves Saint Laurent, które reprezentują klasykę w najlepszym wydaniu, a zawdzięczają to perfekcyjnemu połączeniu składników.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nuty zapachowe tworzące nuty głowy to cytryna, bergamotka i imbir. Jako nuty serca wykorzystane zostały: liść fiołkowy, kwiat bazylii oraz [...]

Le Nuit de l’Homme

In: Yves Saint Laurent

Le Nuit De L’Homme to woda perfumowana stworzona przez znaną na całym świecie, luksusową francuską firmę Yves Saint Laurent.
Le Nuit De L’Homme (w tłumaczeniu na polski „Noc mężczyzny”) to uwodzicielskość przyprawiona zmysłowością. Wraz z tymi perfumami mamy okazję wyruszyć w noc pełną wrażeń i nieoczekiwanych niespodzianek.

Co do samego zapachu to uderza nas on swoją [...]