Calvin Klein Kategoria

Calvin Klein Euphoria Men

In: Calvin Klein

Szukasz nowych perfum na 2012 rok? Chcesz zmienić swój image? Zaskoczyć partnerkę, znajomych?
Wybór nowego zapachu sprawia zawsze dużo trudności. Tym bardziej, że rynek oferuje nam ogromny wybór!
Jak w gąszczu propozycji wybrać zapach z którego będziesz zadowolony?

Odpowiedzią mogą być perfumy dla mężczyzn Calvin Klein Euphoria Men.
Dlaczego warto zwrócić uwagę na właśnie te perfumy?
Perfumy Euphoria Men [...]

Calvin Klein Contradiction

In: Calvin Klein

Orientalno-roślinna kompozycja Calvina Kleina o nazwie Contradiction miała swoją premierę w 1998 roku. Jest to zapach, który powstał z myślą o wszystkich kobietach. Może się wydawać, że taki adres jest słabo sprecyzowany i zbyt ogólny w związku z czym całe przedsięwzięcie okaże się niepowodzeniem.

Popularność zapachu Calvin Klein Contradiction w przeciągu ostatnich 13 lat dowodzi [...]

Tym razem wybraliśmy dwa zestawy upominkowe dla mężczyzn.

Zestaw upominkowy Calvin Klein Free
Calvin Klein Free to propozycja dla nowoczesnego mężczyzny, który ceni sobie wolny czas i wie jak go wykorzystać. Te perfumy zostały stworzone po to, aby towarzyszyć w chwilach relaksu. Jeśli twoja dewiza brzmi „carpe diem‘ (czyli, chwytaj dzień) to Calvin Klein Free będzie idealnym [...]

Nasze propozycje perfumowych prezentów zaczynamy od zestawów upominkowych skierowanych dla Pań.
Zestaw upominkowy Boucheron Pour Femme
Boucheron Pour Femme to symbol przepychu i elegancji. Zapach Pour Femme to klasyczna kompozycja o orientalnym charakterze. Perfumy powstały w 1988 roku i od tej pory cieszą się niesłabnącą popularnością. Oprócz znakomitego zapachu Boucheron Pour Femme oferuje piękny flakon [...]

Calvin Klein Eternity

In: Calvin Klein

Perfumy Eternity to klasyczna propozycja Calvina Kleina, która powstała z myślą o eleganckich kobietach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze spojrzenie na elegancki, klasycznie wyrzeźbiony flakon sugeruje, że mamy do czynienia z perfumami o stonowanym charakterze. Ta intuicja nie jest fałszywa zważywszy, że po otwarciu nasz nos zostaje poddany działaniu kompozycji nut złożonej z mandarynki, szałwi i frezji. Obecność mandarynki [...]

Calvin Klein Beauty

In: Calvin Klein

Perfumy dla kobiet o ciepłym, kwiatowym zapachu – tak w skrócie można opisać Beauty. Kompozycja sygnowana jest przez słynny na całym świecie dom mody Calvin Klein.

Zapach jest połączeniem nasion ambrette, zielonej konwalii i różowego pieprzu, które pełnią rolę nuty głowy. Nutami serca są jaśmin, magnolia oraz kwiat kalii. Najdłużej utrzymujące się nuty podstawy to [...]

Calvin Klein Contradiction

In: Calvin Klein

Prezent na Dzień Matki
Propozycja 1

Naszą porcję zapachowych rekomendacji na Dzień Matki zaczynamy od wody perfumowanej stworzonej przez Calvina Kleina. Nosi ona nazwę Contradiction (co w tłumaczeniu na polski oznacza „sprzeczność”).
Perfumy powstały w 1998 roku i od tej pory cieszą się nieustannym powodzeniem użytkowniczek ceniących sobie kontrastujące połączenia nut.

Zapach jest wypadkową następujących nut: nuta [...]

Calvin Klein Eternity

In: Calvin Klein

Czym pachnie miłość? Miłość pachnie wiecznością…

Uczucie jakim jest miłość, stan w którym znajduje się wówczas zakochany człowiek chciałoby się zatrzymać na zawsze i zamknąć w ozdobnym pudełku, tak aby nikt go nie znalazł, ani nie zabrał. Twórcy perfum Calvin Klein Eternity zapragnęli stworzyć zapach, który oddawałby pragnienie wiecznej miłości.

Tak powstał jeden z charakterystycznych zapachów wczesnych [...]

Calvin Klein Free

In: Calvin Klein

Tym razem prezentujemy coś dla Panów. Calvin Klein Free to zapach przeznaczony dla mężczyzn, którzy cenią sobie swobodę i beztroskę. Błękitny, delikatny flakon znakomicie oddaje ucieczkę od pośpiechu, który tak często utrudnia życie współczesnego mężczyzny.
Calvin Klein Free to przede wszystkim zapach, który pozwoli się rozluźnić i zapomnieć o wciąż pędzącym życiu.

W skład perfum wchodzą takie [...]