Versace Kategoria

Perfumowy prezent pod choinkę # 3

In: Kenzo, Specjalne, Versace

Nasza kolejna odsłona perfumowych prezentów pod choinkę. Tym razem prezentujemy dwa zapachy dla kobiet.
 
Kenzo Flower
Ta kompozycja to przykład harmonijnego połączenia natury ze współczesnością. Charakteryzuje ją delikatny zapach, który powstał na bazie nut czarnej porzeczki, majowych kwiatów, migdału oraz jaśminu. 

Całość zamknięto w subtelnym, minimalistycznym flakonie z charakterystycznym czerwonym kwiatem na długiej zielonej łodydze.
Kenzo Flower to [...]

Versace Man Eau Fraiche

In: Versace

Eksplodująca znienacka świeżość – takie są właśnie perfumy Versace Man Eau Fraiche. Jest to kompozycja, która zadebiutowała w 2006 roku. Od początku swojej obecności na rynku zapach cieszy się dużą popularnością, która jest wynikiem harmonijnego połączenia różnych nut w jedną łatwo rozpoznawalną i orzeźwiającą całość.

Na Versace Man Eau Fraiche składa się duża ilość nut. [...]

Versace Eau De Parfum

In: Versace

Prezent na Dzień Matki
Propozycja 8

Włoski dom mody doskonale wie o pragnieniach poszukiwaczy perfumowych perełek. Jedną z nich są perfumy Versace Pour Femme. Zapach zniewala swoją delikatnością oraz zdecydowaniem.
Kompozycję otwierają nuty czarnej porzeczki i bzu, które łączą się z delikatnymi nutami orchidei, jaśminu i lotosu. Podstawą zapachu jest piżmo i kaszmir, które odpowiadają za ciepły [...]

Versace Bright Crystal

In: Versace

Prezent na Dzień Matki
Propozycja 6

Kryształy posiadają idealnie uporządkowaną strukturę wewnętrzną. Versace Bright Crystal został stworzony z tą waśnie myślą: idealnego połączenia wszystkich składników, tak aby powstał zapach idealny i harmonijny.
Jest to zapach, który zawróci w głowie nie tylko jego posiadaczce, ale wszystkim tym, którzy będą mieli z nią kontakt. Perfumy będą kusić swoją zmysłowością [...]

Versace Bright Crystal

In: Versace

Bright Crystal to perfumy stworzone specjalnie dla kobiet preferujących świeże, kwiatowe aromaty.
Versace, który jest ich producentem postawił na nuty peonii, lotosu i magnolii. Całość została ocieplona poprzez użycie woni ambry i piżma.

Bright Crystal to zmysłowość i finezyjność. Zestawienie pozwalające na doświadczenie otulającej i orzeźwiającej świeżości.
Warto także wspomnieć o urokliwym flakonie, który oddaje [...]